Jaką torbę podręczną wybrać na podróżowanie z dzieckiem?

Jaką torbę podręczną wybrać na podróżowanie z dzieckiem?

 

Torba dla podróżującej matki

Niezależnie, czy podróżujesz samolotem, autobusem, pociągiem, samochodem i niezależnie jak długo, zawsze powinnaś mieć przy sobie torbę podróżną dla swojego maluszka. Dlaczego? Chyba nie trzeba tego tłumaczyć podróżującym mamom. Trzeba zacząć od tego, jaka powinna być idealna torba. Z pewnością duża, pojemna, z mnóstwem pakownych kieszonek i przede wszystkim wygodna w jej dźwiganiu. Duża i pojemna, aby pomieściła wszystko, co potrzebne. Z mnóstwem kieszonek, aby każdy produkt miał swoje miejsce i bez żadnego problemu można go było wyciągnąć w razie potrzeby, bez konieczności wyrzucania całej jej zawartości w poszukiwaniu na przykład…smoczka.

Wygodna torba na długie podróże

Wygodna dlatego, że oprócz noszenia dziecka musisz również nosić torbę. A przy dziecku lepiej mieć jedną duża torbę, niż kilka małych i zastanawiać się, czy aby na pewno wszystko zostało zabrane, lub w której, jest co schowane. Ramię torby, dla lepszego komfortu powinno być podszyte miękką tkaniną, aby nie wrzynało się w skórę oraz jego długość powinna być regulowana. Dodatkowym atutem, przy wyborze torby jest obecność maty do przewijania. Wiele modeli je posiada, lecz do niektórych taką matę trzeba dodatkowo dokupić.

Przykładowa torba

Przykładem torby podróżnej must have, jest model GLAM producenta Babyono. Podany model dodatkowo posiada termokieszeń, co jest zdecydowanie plusem tej torby. Od spodu są zamontowane metalowe nóżki, dzięki czemu dno torby jest w mniejszym stopniu narażone na przetarcia oraz zabrudzenia. Istnieje możliwość montażu torby do wózka, dzięki specjalnym uchwytom. Torba ta posiada wszystko, czego potrzebuje każdy podróżujący rodzic. Koszt takiej torby to około 170zł. Jest bardzo wytrzymała, więc posłuży na dłużej niż jeden sezon. Dodatkowym niezbędnikiem do torby jest etui na pieluszki i chusteczki nawilżane. Koszt takiego etui to około 80zł. Bardzo przydatny, praktyczny i w cudownym designie gadżet, który ułatwi przewijanie dziecka w czasie podróży. Już nie będziesz musiała szukać w torbie osobno pieluszek i chusteczek, teraz możesz mieć wszystko w jednym miejscu, a etui wyciągniesz z torby jednym ruchem. Podróżowanie z dzieckiem staje się łatwiejsze!

Dodaj komentarz