Wizażystka z dojazdem wykona piękny makijaż ślubny na wesele panny młodej

Wizażystka z dojazdem wykona piękny makijaż ślubny na wesele panny młodej

Zawarcie związku małżeńskiego to ogromne przeżycie dla każdej kobiety. Zazwyczaj przygotowania do ślubu i wesela rozpoczyna się już kilka miesięcy naprzód, żeby zdążyć zarezerwować sobie wszystkie niezbędne na uroczystość usługi. Trzeba między innymi wybrać odpowiedni bukiet, suknię ślubną, załatwić salę i katering. Potrzebny będzie także fotograf i wizażystka z dojazdem.

Decydując się na makijaż ślubny, najlepiej wybrać styl, który delikatnie podkreśli urodę panny młodej i okaże się wodoodporny. To dlatego, że malowanie musi przetrwać przez całą noc na weselu i nie może się rozmazać pod wpływem łez wzruszenia. Zwykle barwy makijażu dobiera się do bukietu ślubnego. Należy również zgrać go z kolorem sukienki świadka.

Warto, aby kosmetyczka omówiła makijaż z panną młodą co najmniej kilka tygodni wcześniej, aby dobrać optymalny styl. Poza tym, powinno się wypróbować wcześniej wybrane kosmetyki, aby sprawdzić, czy nie podrażnią one skóry klientki. Zdarza się, że nawet osoby, które nie cierpią na alergię, są wrażliwe na niektóre składniki preparatów kosmetycznych, lepiej więc się upewnić, że wszystko przebiegnie bezproblemowo. Nie chcemy przecież, aby w tym wielkim dniu puchła pannie młodej skóra, a podrażnione oczy łzawiły.

Najlepiej zdecydować się na makijaż ślubny z dojazdem, gdyż przed weselem młodzi są bardzo zajęci i nie mają zwykle czasu na wyprawę do kosmetyczki. Lepiej wybrać luźny termin, na wypadek, gdyby w ostatniej chwili organizatorom wesela wypadło coś nieoczekiwanego. Poza tym, w zależności od pogody, państwo młodzi mogą chcieć zrobić sobie zdjęcia przed ślubem, aby uniknąć deszczu.

Trzeba zadbać, aby makijażystka z dojazdem potrafiła bez problemu trafić na czas do klientki. W mieście zwykle nie ma z tym problemu, ale jeśli mieszkanie lub dom znajduje się w nietypowym miejscu, najlepiej sprawdzić trasę z góry lub kierować się GPS. Doświadczona wizażystka przyjedzie punktualnie z wypróbowanymi kosmetykami i wykona makijaż ślubny w uzgodnionym z góry stylu. Często w strojeniu panny młodej pomagają świadkowie i członkowie rodziny, a wspólna praca pomaga rozładować stres w oczekiwaniu na ślub.

Przygotowując się do wesela, warto pamiętać o tym, aby również makijaż ślubny załatwić sobie kilka tygodni wcześniej. Wprawna makijażystka z dojazdem wybierze odpowiedni podkład, cień do oczu, maskarę do rzęs, puder, szminkę i lakier do paznokci, dzięki czemu podkreśli urodę panny młodej i nada jej oczom głębi, a makijaż będzie idealnie pasować do wybranych dekoracji.

Dodaj komentarz