Dotyk piękna, czyli kosmetologia Kraków

Dotyk piękna, czyli kosmetologia Kraków

Zabiegi upiększające czy medycyna estetyczna, stają się coraz bardziej popularne. Co więcej, znacznie większa liczba mężczyzn decyduje się między innymi na oczyszczanie twarzy. Nie ma się czego wstydzić, dbanie o swój wygląd i komfort psychiczny, nigdy nie powinno być czymś dziwnym. Kosmetologia Kraków czy podobne miejsca w innych częściach kraju, pozwolą ci uzyskać zdrowy i upragniony wygląd. Przyjrzyjmy się kilku zabiegom.

Mezoterapia igłowa

To uniwersalny zabieg przeciwstarzeniowy, dla niemalże każdej skóry. Dzięki niemu skóra jest nawilżona, odżywiona, a drobne zmarszczki mimiczne spłycone. Co więcej, jakość oraz gęstość skóry ulegają znacznej poprawie. Zabieg ten nie ma ograniczeń wiekowych. Polecany zarówno dla młodych, jak i starszych osób. Wykonywany nie tylko na twarzy, lecz także szyi, dekolcie i innych obszarach. Jego dużym plusem jest to, że dociera do tkanek podskórnych, tym samym dokładnie je nawilżając. Przeciwwskazaniami do wykonania tego zabiegu są między innymi:

  • niewyregulowana cukrzyca
  • problemy z krzepliwością krwi
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych.

Henna na brwi/ rzęsy

Jeden z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych. Ma na celu przyciemnić włoski brwi lub rzęs, w celu podkreślenia ich wyglądu. Wiele pań rezygnuje z malowania brwi, na rzecz henny. Po zabiegu wygląd jest bardzo subtelny i delikatny, a zarazem widoczny. Efekt przyciemnienia po wykonaniu henny rzęs powinien utrzymać się przez ok. 2 – 3 tygodnie. Wśród przeciwwskazań do zabiegu, możemy wyróżnić:

  • choroby oczu (np. jęczmień, zapalenie spojówek)
  • alergię na hennę
  • świeżo wyregulowane brwi.

Zabiegi oczyszczające

Oczyszczanie skóry jest niezmiernie ważnym elementem pielęgnacji. Niepoprawne oczyszczanie lub omijanie go powoduje gromadzenie się licznych zanieczyszczeń na twarzy. W rezultacie na skórze pojawiają się liczne zaskórniki i stany zapalne. Zabiegi oczyszczające są w stanie nie tylko zadbać o czystość skóry z wierzchu, lecz także od środka. Odblokowują ujścia gruczołów łojowych, dzięki temu skóra może oddychać.

Kosmetologia Kraków

Niezależnie od tego czy szukamy gabinetu kosmetycznego, w którym chcemy wykonać zabieg medycyny estetycznej, czy tylko nawilżyć naszą cerę, zawsze musimy wybierać mądrze. Stawiajmy na gabinety takie jak Be New Clinic , które posiadają wykwalifikowany i godny zaufania personel. Co więcej, szukajmy miejsc z przyjaznym nastawieniem do klienta, tak abyśmy podczas zabiegów czuli się przyjemnie. Czas spędzony w gabinecie powinien być nie tylko dobry dla naszego zdrowia czy wyglądu, lecz także poprawiać nasze samopoczucie.

Dodaj komentarz