Jak zaplanować rozrywkę dla dzieci w Białymstoku?

Jak zaplanować rozrywkę dla dzieci w Białymstoku?

Dla rodziców jesień nie oznacza tylko konieczności zakładania ciepłego swetra i butów oraz sezonu na przeziębienia. To czas, kiedy pogoda często uniemożliwia zabawy na świeżym powietrzu, a pociechy wciąż domagają się nowych wrażeń. Jak zaplanować rozrywkę dla dzieci w Białymstoku w ten jesienny czas? Odpowiedzią jest centrum zabaw Fabryka Misia.

Plac zabaw, spacer po Zoo w Zwierzyńcu czy szusowanie na rowerze to świetna zabawa, jednak tylko kiedy pozwala na to pogoda. Wraz z nadejściem jesieni w Białymstoku często pada, wieje, a nasze pociechy pociągają nosami i proszą o włączenie bajek. Jeśli chcesz zapewnić im świetną i kreatywną zabawę, kiedy za oknem nieciekawie, zabierz dziecko do nowoczesnego centrum zabaw.

Rozrywka dla dzieci w Białymstoku – oryginalna oferta Fabryki Misia

Nowoczesne centra zabaw dla dzieci to niesamowite przestrzenie pełne sprzętu i zabawek, które rozwijają kreatywność, sprawność fizyczną i spostrzegawczość dziecka. W Białymstoku jest takie miejsce. To Fabryka Misia przy ul. Zwycięstwa 8, która łączy w jednym miejscu  wiele atrakcji dla naszych pociech https://fabrykamisia.pl/indywidualna. Nazwa wzięła się od jednej z nich – dzieci mogą samodzielnie zrobić swojego własnego pluszowego misia decydując o szczegółach jego wyglądu. Zresztą jedną z głównych ozdób tego wyjątkowego miejsca jest gigantyczny pluszowy miś stworzony do przytulania. Ale atrakcji jest wiele, wiele więcej.

Jak zaplanować rozrywkę dla dzieci w Białymstoku

Centrum zajmuje dużą (1500 m2) i urozmaiconą powierzchnię. Znajdują się tam trampoliny, zjeżdżalnie, interaktywne podłogi, kolorowy tor przeszkód, baseny z piłkami, kredowa ściana, gry zręcznościowe, karuzela i wyrzutnia piłek. Dzieci mają do dyspozycji także klasyczne zabawki renomowanych producentów, takie jak domki dla lalek, wózki, samochody i klocki. Dla mniejszych dzieci stworzono specjalną bezpieczną Strefę Malucha, gdzie najmłodsi znajdą zabawki i atrakcje dopasowane do ich wieku.

Fabryka Misia to także kreatywne warsztaty dla dzieci

Podczas gdy dzieci oddają się beztroskiej zabawie, rodzice mogą poczekać na nie w specjalnym pokoju. Sącząc pyszną kawę mają oko na swoje pociechy. Fabryka Misia w Białymstoku organizuje także warsztaty kreatywne dla dzieci, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Np. eko fabryka kosmetyków, warsztat tęczowej chemii, miś i fabryka czekolady, a to tylko niektóre z nich. Warto zapewnić dzieciom oryginalną i mądrą rozrywkę, która uczy poprzez zabawę. Odwiedziny w Fabryce Misia to także okazja do nowych dziecięcych znajomości. Nic tak bowiem nie integruje jak wspólna zabawa.

Fabryka Misia otwarta jest codziennie od 8:00 do 20:00 i oferuje bezpłatny parking. Szczegółowe informacje na temat cennika oraz opisy poszczególnych atrakcji oferowanych na miejscu znajdziecie na https://fabrykamisia.pl/.

Dodaj komentarz