Typy bukmacherskie Ekstraklasa

Typy bukmacherskie Ekstraklasa

Miłośnicy piłki nożnej oraz obstawiania zakładów bukmacherskich z pewnością zdają sobie sprawę z tego, że w Polsce wyróżniamy kilka męskich lig piłkarskich, spośród których najważniejsza jest oczywiście Ekstraklasa. Jest to najwyższa w hierarchii liga, która odpowiada dawnej 1 lidze. Grają tu tylko najlepsi, zarówno jeśli chodzi o zawodników jak i same drużyny. Ekstraklasa to prawdziwa frajda na fanów polskiej piłki nożnej, ale też dla typerów, którzy na tej lidze dorabiają się dobrych pieniędzy. Jak prawidłowo analizować i typować spotkania Ekstraklasy? Skorzystaj ze wskazówek umieszczonych poniżej i przekonaj się, jakie to proste!

Jak skutecznie typować mecze Ekstraklasy?

Ekstraklasa to najwyższa liga piłki nożnej w naszym kraju. W rozgrywkach rozpoczynających się pod koniec sierpnia udział bierze 16 najlepszych klubów piłkarskich z całej Polski. Zdaniem ekspertów w przypadku Ekstraklasy najmniejsze szanse na powodzenie mają typerzy, którzy zdecydują się na obstawianie tzw. zakładów akumulatorowych, zawierających więcej niż trzy zdarzenia. W przeciwieństwie do rozgrywek Ligi Mistrzów nie zaleca się tutaj typowania zakładów w systemie 1/X/2 – choć jest to jeden z najprostszych i najpowszechniejszych rodzajów zakładów na piłkę nożną, to należy pamiętać o tym, że spotkania rozgrywane w ramach Ekstraklasy są pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji. O wiele bezpieczniejszą opcją jest typowanie handicapów bramkowych, sumę goli over/under czy ilości rzutów różnych bądź zakładów z tzw. podpórką – 1X/2X/12. Jeżeli jesteś początkującym typerem i gubisz się w bardziej złożonych typach, skup się na prostych zakładach. Można na nich zarobić mniej, ale za to sa pewnejsze i nie narażą Cię na straty finansowe.

Gotowe analizy sportowe na Ekstraklasę

Jeżeli nie jesteś ekspertem w typowaniu rozgrywek z Ekstraklasy, wówczas świetnym rozwiązaniem będzie również skorzystanie z gotowych typów na zakłady sportowe. Darmowe typy bukmacherskie ekstraklasa na dziś, jutro oraz zakłady długoterminowe znajdziesz na portalu https://twojtyp.pl/. Co więcej, każda z propozycji jest argumentowana rzetelną analizą sportową, która dodatkowo ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji. Na samym portalu znajdziesz wielu wprawnych typerów, którzy dzielą się swoją wiedzą. Możesz skupić się na konkretnym wydarzeniu lub przeanalizować konkretnego typera. Zanjdziesz jego indywidualne wyniki, dzięki czemu dowiesz się jak bardzo jest skuteczny i czy warto polegac na jego analizach. Taki system postępowania jest naprawdę dobry, pomaga pozbyć się niepotrzebnych przy obstawianiu emocji,a skupic na logicznych analizach.

 

Dodaj komentarz