Klinika Kardiologiczna – nowoczesna i bezpieczna placówka medyczna

Klinika Kardiologiczna – nowoczesna i bezpieczna placówka medyczna

Klinika kardiologiczna to miejsce, w którym świadczone są usługi z zakresu kompleksowej ambulatoryjnej opieki dla pacjentów z chorobami układu sercowo- naczyniowego. Wykwalifikowana kadra specjalistów z warszawskich szpitali diagnozuje i wdraża najnowocześniejsze metody leczenia zarówno u dzieci, dorosłych i seniorów oraz zajmuje się profilaktyką chorób układu krążenia. Stawiamy na nowoczesne i zarazem bezpieczne metody diagnostyki i leczenia naszych pacjentów.

Do kogo kierujemy swoją pomoc?

Klinika Kardiologiczna zajmuje się diagnostyką, wykrywaniem chorób układu sercowo-naczyniowego i leczeniem. Klinika Kardiologiczna działa w formie konsultacji skierowanych do poszczególnych grup pacjentów. W przypadku dzieci są to najczęściej wady wrodzone, zaburzenia rytmu czy infekcje związane z układem sercowo-naczyniowym. Kolejną grupą pacjentów są osoby dorosłe i seniorzy, którzy często mają wady nabyte, objawy choroby wieńcowej, nadciśnienie tętnicze, przebyte zawały oraz wszelkie inne zaburzenia sercowo-naczyniowe (np. zaburzenia rytmu, omdlenia, duszności). Ponadto zajmujemy się konsultacjami i diagnostyką kobiet w ciąży z problemami kardiologicznymi.

Dlaczego warto skorzystać z usług Kliniki Kardiologicznej?

W obecnych czasach pęd życia i długie kolejki do lekarzy sprawiają, że wiele osób bagatelizuje swoje zdrowie. Często udajemy się do specjalisty z poważnymi schorzeniami. Zazwyczaj jest za późno by odwrócić procesy spowodowane chorobą. Klinika kardiologiczna to miejsce, w którym fachowa kadra specjalistów w ciągu 24 godzin zdiagnozuje większość schorzeń układu sercowo-naczyniowego i ewentualne choroby współistniejące oraz zaproponuje leczenie, profilaktykę lub konsultację u innych naszych specjalistów .

Pracujemy na najnowocześniejszych aparaturach wykrywających najdrobniejsze wady i nieprawidłowości zdrowotne. Wykwalifikowana, wykształcona w Polsce i za granicą kadra lekarzy i pielęgniarek podchodzi do pacjentów z wysoką kulturą osobistą i empatią. Dbamy o naszych pacjentów, tak by czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie. Wszyscy pacjenci otrzymują kompleksową informację o stanie swojego zdrowia. W przypadku zdiagnozowanych zaburzeń natychmiast wdrażamy odpowiednie leczenie ambulatoryjne i w razie potrzeby kwalifikujemy do leczenia szpitalnego.

Nasza Klinika kardiologiczna to placówka medyczna, która zajmuje się nie tylko diagnostyką i leczeniem to miejsce gdzie doświadczony personel (lekarze, pielęgniarki, dietetyk, terapeuci) dokłada wszelkich starań aby pomóc Ci przejść przez chorobę.

Kiedy warto wybrać się do Kliniki Kardiologicznej?

W większości przypadków udajemy się do specjalisty w momencie występowania objawów chorobowych, które zaczynają pogarszać jakość naszego życia. Często, zanim trafimy do specjalisty, musimy odczekać w długich kolejkach. Kolejną rzeczą jest dostęp do nowoczesnych metod diagnostycznych i leczenia . Dlatego w każdej chwili możemy udać się do Kliniki Kardiologicznej na konsultacje.

Zarówno, gdy jesteśmy zdrowi, jak i wtedy, gdy odczuwamy dolegliwości ze strony układu sercowo-naczyniowego. Wiele osób, korzystających z usług kliniki kardiologicznej to pacjenci, którzy czują się dobrze, ale w ich rodzinie występowały choroby układu krążenia takie jak nadciśnienie, choroba wieńcowa, a nawet zawał serca. Dzięki skorzystaniu z usług kliniki mają bieżące informacje o stanie swojego zdrowia, mogą zadbać o siebie i swoja rodzinę.

Dodaj komentarz