Kiedy zdecydować się na zaręczyny?

Kiedy zdecydować się na zaręczyny?

Po młodzieńczych wybrykach, okresie kiedy można było się wyszaleć przychodzi taka chwila, kiedy okazuje się nagle, że w głowie zaczyna kiełkować myśl, żeby się ustatkować.

Kiedy się oświadczyć swojej partnerce?

W chwili, kiedy czujesz, że nadszedł ten odpowiedni moment, kiedy wiesz, że dojrzałeś emocjonalnie a Twoja partnerka to ta właściwa kobieta z którą masz wspólne zainteresowania, priorytety, pomysł i wizję, jak ma wyglądać to dalsze życie, wtedy właśnie jest odpowiedni czas by się oświadczyć.

Na co uważać?

Podobnie jak Ty nie lubisz, kiedy partnerka chce Cię zawłaszczyć, tak samo w drugą stronę nie wspominaj o ślubie. Kiedy jesteś całkowicie przekonany, że zamierzasz się jej oświadczyć po prostu to zrób, niech będzie spontanicznie, wyjątkowo, nie planuj ale po prostu się odważ. Ważne jest poczucie, że jesteście na podobnym poziomie intelektualnym, atrakcyjności. Jeśli czujesz się gorszy od Twej partnerki, jesteś o nią chorobliwie zazdrosny, zamierzasz ją kontrolować, wiedz, że taki związek na dłuższą metę nie zda egzaminu, gdyż partnerka początkowo zirytowana, z czasem zacznie być po prostu zmęczona takim traktowaniem.

Ważne jest, żebyś miał do niej całkowite zaufanie, gdyż bez tego w zasadzie jest niemożliwe zbudowanie czegoś poważniejszego na dłuższą metę. Ważne jest, żebyś przy Niej czuł się komfortowo, żeby wzajemne pożycie sprawiało Wam obojgu frajdę, przyjemność, by nie dochodziło do ciągłych sporów a jeśli już się pojawią, żebyście umieli je wzajemnie rozwiązywać. Decydując się na związek z kobietą musisz mieć przekonanie, że będzie dobrą matką, że jest dobrym człowiekiem no i oczywiście dobrą partnerką w seksie, która chętnie ubierze czarne pończochy i pobudzi Twoje zmysły. Bo przecież żaden związek nie przetrwa zbyt długo, jeżeli sprawy łóżkowe są zaniedbywane.

Podsumowanie

Decyzja o zaręczynach jest bardzo istotna, dlatego też ważne by nie była podjęta pod wpływem emocji, chwili, lecz za to dobrze przemyślana. Jeśli czujesz, że jest między Wami więź, macie podobne spojrzenie na świat, wizję jak ma wyglądać Wasze wspólne życie, wtedy zaręczyny, które zawsze stanowią pewne zobowiązanie okażą się właściwym wyjściem, najważniejsze jest przekonanie, że ta osoba jest właściwa.

Dodaj komentarz