Jakie kosmetyki wybierają Polki?

Jakie kosmetyki wybierają Polki?

O ile w kwestii kosmetyków kolorowych panuje zupełna dowolność, tak już w przypadku środków do pielęgnacji skóry całego ciała panie przy ich wyborze powinny kierować się przede wszystkim wiedzą i indywidualnymi potrzebami.

Czy wiesz, że tylko połowa z nas potrafi właściwie określić typ cery? Około 60% jest zaś w stanie samodzielnie zdiagnozować ewentualne problemy skórne, które przy zastosowaniu dobrych kosmetyków zostają szybko zwalczane.

Co na temat kosmetyków wiedzą Polki? Jakie mają wymagania wobec produktów, które będą stosowane każdego dnia na skórę? Jakie potrzeby swoich klientek muszą teraz spełniać najlepsze koncerny kosmetyczne? Sprawdź już teraz.

Polki dbają o własne ciało

Nie ma wątpliwości, że Polki wydają coraz więcej pieniędzy na kosmetyki. Nie oznacza to, że nabywają ich więcej, ale przede wszystkim są w stanie przeznaczyć więcej środków na preparaty lepszej jakości, które rzecz jasna kosztują więcej.

Co więcej, Polki są świadome tego, że obowiązujące kanony piękna wymagają od nich nieskazitelnego ciała. Skóra ma być jędrna, idealnie gładka, pozbawiona zmarszczek. Tylko dobre kosmetyki są w stanie zapobiegać oraz zwalczać tego rodzaju niedoskonałości. 

Natura bogactwem najlepszych kosmetyków

Zdajemy sobie sprawę, że sztuczne substancje, którymi przez lata faszerowały nas koncerny kosmetyczne, nie są dla naszej skóry ani naszego zdrowia korzystne. Przecież wnikają one do organizmu przez skórę, wywołują też stany zapalne, przyśpieszają procesy pojawiania się zmarszczek, zapychają pory, prowadzą do przewlekłych alergii i podrażnień.

O wiele lepiej jest wybierać kosmetyki, w których składzie bazą są wyciągi roślinne i właśnie takie są kosmetyki Arbonne. Opinie na ich temat są jednoznaczne. Specjaliści potwierdzają, że Arbonne dba nie tylko o eliminację sztucznych składników, ale w ogóle nie stosuje składników pochodzenia zwierzęcego ani takich, które są testowane na zwierzętach.

Polki przekonują się, że kosmetyki, w których składzie znajdują się ekstrakty roślinne, mogą być tak samo skuteczne, o ile tylko stosuje się je regularnie.

Kosmetyki a salony kosmetyczne

Polki coraz częściej korzystają też z profesjonalnych usług salonów piękności. Dzisiaj w gabinetach kosmetycznych czy klinikach medycyny estetycznej można z powodzeniem realizować zabiegi, dzięki którym skóra będzie w doskonałym stanie i bez zmarszczek.

O ile niektórych zabiegów, na przykład tych przy zastosowaniu specjalnych maszyn nie wykonamy w warunkach domowych, to panie coraz chętniej organizują sobie domowe SPA. Stosują w tym celu kosmetyki o dokładnie takim samym składzie, jak te, których używa się w gabinetach kosmetycznych. I w tym przypadku przykładem jest Arbonne. Opinie o tych kosmetykach są jednoznaczne – ich działanie jest tak samo skuteczne, jak najlepsze zabiegi. Do tego Polki doceniają relaks w domowym zaciszu i chętnie organizują sobie właśnie w ten sposób czas wolny.

Dodaj komentarz