Jak wybrać perfumy na prezent? Francuskie perfumy lane

Jak wybrać perfumy na prezent? Francuskie perfumy lane

Kupowanie perfum na prezent może być ryzykowne. Szczególnie jeśli nie wiemy, czym kierować się przy wyborze. Co więcej, dobranie odpowiedniego zapachu oznacza, że bardzo dobrze znamy obdarowaną osobę – w tym jej gusta i preferencje. Jak wybrać perfumy na prezent? Poznaj prezentowy savoir-vivre. 

Perfumy tylko dla osób, które bardzo dobrze znamy 

Francuskie perfumy lane to prezent, który możemy wręczyć tylko osobie, którą bardzo dobrze znamy. Dlaczego? Nie da się zaprzeczyć, że perfumy to ryzykowny prezent. Dla każdej osoby inny zapach będzie przyjemny. Nie ma jednego neutralnego dodatku, który by podpasował każdemu. Perfumy są podkreśleniem charakteru danej osoby. Dobrze dobrane perfumy będą się idealnie komponować i uzupełniać jej image. Perfumy to prezent, który możemy zaliczyć do grupy intymnych i prywatnych. Komu więc możemy je wręczyć? Z całą pewnością nie nowo poznanej osobie, szefowi, czy dalszym znajomym. 

Perfumy są idealnym prezentem dla osób, z którymi mamy głęboką relację. Możemy je wręczyć więc bliskim przyjaciołom, partnerce, partnerowi, rodzeństwu, czy rodzicom. To jest bezpieczne grono. Taki prezent stanowi doskonały wskaźnik znajomości drugiej osoby. 

Jak wybrać perfumy na prezent? Francuskie perfumy lane

Zacznij od “badania terenu”. Możesz sprawdzić, jakie perfumy dana osoba nosi na co dzień. Tym sposobem sprawdzisz, jakie zapachy jej się podobają. Możesz także zainspirować się zapachami kremów, które używa, balsamów, płynów do mycia itp. Zapytaj także, jakie kwiaty są jej ulubionymi. Możesz wybrać perfumy odpowiadające odpowiedzi osoby obdarowanej. A może wiesz, że lubi palić w domu kadzidła i właśnie takie orientalne zapachy odpowiadają jej najbardziej? Inspiracji perfumowych możemy szukać wszędzie. To właśnie takie rzeczy składają się na preferencje zapachowe i pomogą Ci zdecydować, jakie perfumy wybrać na prezent. 

Jeśli jednak nie jesteś do końca przekonany, lub przekonana, jaki zapach wybrać, to postaw na bezpieczne opcje. Są to kompozycje owocowe, kwiatowe, lub na bazie drewna. Takie aromaty są wyważone i większość osób uważa je za przyjemne. Unikaj za to ciężkich nut szyprowych, orientalnych i tytoniowych. Mniejsze szanse, że osobie obdarowanej podpasują. Jak więc widzisz, wybór perfum na prezent wcale nie musi być bardzo skomplikowany i trudny. Wystarczy wiedzieć, czego i gdzie szukać. Perfumeria z francuskimi perfumami lanymi to doskonałe miejsce do znalezienia prezentu i idealnego zapachu. 

Dodaj komentarz